aboutus

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: HAISEN
تعداد کارمندان: 210~245
فروش سالانه: 10,000,000-13,000,000
سال تاسیس: 2013
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
-01-
معرفی

شرکت فن آوری شنژن هایزن که در مارس 2013 تاسیس شد ، با رشدی غیر منتظره شدید روبرو شد و به یک تولید کننده حرفه ای سنسور حرکت مایکروویو 5.8 گیگاهرتز تبدیل شد.

ما بر روی نوآوری کنترل روشنایی هوشمند با محصولات اصلی سنسور روشن / خاموش ، سنسور کاهنده 1-10 ولت ، سنسور 12VDC ، سنسور و درایور دو در یک ، سنسور highbay IP65 و سنسور شبکه بلوتوث که دارای مجوز UL ، FCC ، TUV هستند ، تمرکز می کنیم. RED ، SAA و CE.

ما فن آوری حق ثبت اختراع ماژول های مایکروویو را با نرم افزار و سخت افزار تسلط داده ایم و به پایگاه همکاری تحقیقاتی دانشگاه Jiaotong شرق چین نیز تبدیل شده ایم.

-02-
تاریخ

هایسن که در سال 2013 تأسیس شد ، به شدت با تولید 220 کارمند ، متخصص در تحقیق و توسعه سنسور حرکت مایکروویو و کنترل روشنایی هوشمند شدیداً رشد کرد.

با 30 نفر که بیش از 10 سال تجربه تحقیق و توسعه دارند ، ما قادر به ارائه خدمات حرفه ای ODM & OEM برای ماژول آنتن و همچنین نرم افزار و سخت افزار مدار منطق هستیم.

-03-
سرویس

سنسور حرکت مایکروویو با سایر محصولات روشنایی که از نظر فنی و پیچیده تری متفاوت است متفاوت است. ما بیشتر در مورد برنامه کاربردی و همچنین برای مشتریانی طراحی می کنیم که هنگام عبور از خطوط استاندارد محصولات ما گزینه های زیادی را پیدا می کنند. البته ما می توانیم با توجه به نیازهای مختلف ماژول یا سنسور را تنظیم کنیم. ما نام خود را مترادف با کیفیت ، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان می دانیم که توسط مشتریان در سراسر جهان شناخته شده است.

-04-
تیم ما

هایزن دارای یک ساختار حکومتی داخلی با 32 مهندس در تیم تحقیق و توسعه است که شامل پیشگامان صنعت سنسور حرکت مایکروویو ، 18 نفر برای کنترل کیفیت و 10 نفر برای فروش و بازاریابی است که به شدت پیشرفت فناوری و توسعه صنعتی را ارتقا می بخشد. ایجاد یک اکوسیستم برنده با تامین کنندگان ، شرکا و دانشگاه ها برای ایجاد شغل برای جوامع محلی. ما به فرصتهای تاریخی که روزگار سخاوتمندانه به ما داده اند ، نخواهیم رسید و ما به ایجاد دنیای باهوش تر برای اتصال همه چیز ادامه خواهیم داد.

-05-
Sustainability

زمان هیجان انگیز برای شرکت در بهره وری انرژی و پایداری است. در هایزن ، ما بخشی از تصویر بزرگتر از منظر "استفاده کمتر برای انجام کارهای بیشتر" هستیم. وظیفه ما این است که جدیدترین فناوری ها را برای پر کاربردترین برنامه هایی که عملکرد ، کیفیت و سلامتی در آن مهم هستند ارائه دهیم. ما همچنان با تمرکز بر ارائه مطمئن ترین و با بالاترین کیفیت راه حل به مشتریان و به حداکثر رساندن صرفه جویی در مصرف انرژی ، افزایش زمان آسانسور به آینده نگاه می کنیم زیرا می دانیم کاری که انجام می دهیم باعث صرفه جویی در انرژی و پایداری در جامعه می شود.

اطلاعات تماس