aboutus

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd

Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd Shenzhen Haisen Technology Co.,Ltd
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
در سراسر جهان
مارک های: HAISEN
تعداد کارمندان: 180~210
فروش سالانه: 9,000,000-10,000,000
سال تاسیس: 2013
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
-01-
معرفی

- در ماه مارس تاسیس شد. 2013، شنژن HAISEN شرکت فناوری، با مسئولیت محدود تبدیل شده است سازنده حرفه ای از سنسور حرکت مایکروویو 5.8GHz.

- در مجموع حدود 220 نفر کار در اینجا، حدود 30 نفر در تیم تحقیق و توسعه، اولین تیم واقعی، حسگر حرکت مایکروویو را آغاز کردند.
- با 10 سال تجربه در تحقیق و توسعه، تولید و آزمایش، ما قادر به ارائه خدمات حرفه ای نصب شده برای ماژول آنتن و softweare / سخت افزار مدار منطقی است.
- محصولات اصلی ما، از جمله سنسورهای ON / OFF، حسگرهای 1-10V، سنسور 12VDC، حسگر راننده 2 در 1 و سنسورهای Highbay IP65، دارای مدارک CUL، FCC، TUV، RED، SAA و CE می باشند.
- یکپارچگی، قدرت و کیفیت ما، شناخت عمومی از مشتریان در سراسر جهان را به دست آورد.
خوشحالم که خیلی زود خدمت می کنم. با هم، ما جهان را به جای بهتر می سازیم.

-02-
تاریخ

HAISEN تاسیس شده در سال 2013 تبدیل به یک تولید کننده با تجربه و متخصص در تحقیق و توسعه و تولید حسگر حرکت مایکروویو و کنترل هوشمند شده است. با تجربه 10 ساله دیگر، بخش تحقیق و توسعه، بخش تولید و تیم کنترل کیفیت، تکنولوژی ثبت اختراعات اصلی سخت افزار و نرم افزار ماژول مایکروویو را تسلط یافته است. HAISEN پایگاه همکاری تحقیقاتی دانشگاه و دانشگاه در شرق چین Jiaotong دانشگاه نیز هست.

-03-
سرویس

- سنسور حرکت مایکروویو با سایر محصولات روشنایی متفاوت است ، از نظر فنی و پیچیده تری است.

- طراحی مهم است اما هرگز اولین مسئله ای که ممکن است در مورد آن فکر کنید نیست. با این حال ، کاربرد ، چیزهای بیشتری است که باید در مورد آنها فکر کنیم.

- در خطوط استاندارد محصول ما گزینه های زیادی پیدا خواهید کرد. البته ما می توانیم بسته به برنامه های مختلف شما ، ماژول یا سنسور و محصول درایور را تنظیم کنیم.

- ما همیشه با مشاوره فنی و پیگیری از شما پشتیبانی خواهیم کرد.

-04-
تیم ما

HAISEN دارای کارخانه مستقل 5400 متر مربع، 18 نفر برای تیم کنترل کیفیت، 32 مهندس برای بخش تحقیق و توسعه، 10 نفر برای تیم فروش و 20 نفر برای عملیات و مدیریت است.

اطلاعات تماس