-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور فشار گسترده 120VAC 60Hz ON OFF کنترل حرکت اندازه فشرده
| ولتاژ: | 120VAC 60Hz |
|---|---|
| حالت کنترل: | روشن خاموش |
| نوع اتصال: | رابط آمفنول (L,N,N,L') |
| ظرفیت سوئیچینگ: | 300 وات (بار امپدانس)، 100 وات (بار خازنی) |
| ارتفاع نصب: | 2-5 متر (در سقف نصب شده) |
سنسور خاموش روشن فشرده نور فشرده 9.84 - 19.68ft با محدوده تشخیص سقف نصب شده
| ولتاژ بهره برداری: | 120VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| قدرت آماده: | <0.5mW |
| ارتفاع نصب: | 2.5-5 متر / 8.2-16.4 فوت (سقف نصب شده) |
سنسور خاموش روشن نور حالت روز برای نور پانل سه گانه سقفی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 3.0A@120Vac · حداکثر 2.0A@277Vac |
| قدرت آماده: | <0.5 وات |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقفی)؛ حداکثر 10 متر (نصب روی دیوار) |
سنسور خاموش روشن نور IP20 سنسور نور روز آنتن مسطح اندازه فشرده برای نور پانل
| ولتاژ ورودی: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA RoHS RED TUV |
| قدرت آماده: | ≤1W |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| اندازه: | قطر 73.6 میلی متر |
سنسور سوئیچ خاموش HD401S 120V 277V AC برای چراغ سقفی
| ولتاژ ورودی: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | UL FCC RoHS |
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max3.0A@120vac;Max2.0A@277vac |
| عملکرد: | سنسور روشن/خاموش |
| تضمین: | 5 سال |
سنسور سوئیچ 120 VAC برای روشنایی سه گانه سقفی
| ولتاژ بهره برداری: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| قدرت آماده: | <0.7 وات |
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
| زمان نگه دارید: | 5s/60s/5min/10min |
سنسور حرکت مایکروویو کنترل روشن/خاموش 120VAC برای سقف/نور سه گانه
| ولتاژ بهره برداری: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| عملکرد: | سنسور سوئیچ خاموش |
| ارتفاع نصب: | 2.5-4.5 متر (سقف نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقف نصب شده) |
رنگ سفید روشن و روشن سنسور سوئیچ 30 درجه - 150 درجه زاویه تشخیص عریض با ساختار ساده
| ولتاژ بهره برداری: | 120-240 VAC 50/60 هرتز؛ 120-277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| عملکرد: | روشن خاموش |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L') برای کابل 1.5mm2 |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
سنسور سوئیچ خاموش با تایید CE طراحی فشرده 120-277VAC برای چراغ سقفی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
تنظیم کنترل از راه دور روشن سنسور سوئیچ خاموش طراحی آنتن ستونی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 3.0A@120Vac · حداکثر 2.0A@277Vac |
| قدرت آماده: | <0.5 وات |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقفی)؛ حداکثر 10 متر (نصب روی دیوار) |

