-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
آشکارساز حرکت داخلی خروجی 30 ولت 48 ولت دی سی برای نور بتنی خطی
| درایور LED: | 23-36W خروجی |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| عملکرد: | درایور و سنسور LED قابل تنظیم |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سه - آشکارسازهای حرکت سنسور LED درایور LED برای کنترل روشنایی
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور درایور LED قابل تنظیم |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| ولتاژ بار خالی: | ≤63V DC |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |
کنترل از راه دور سنسور حرکت LED درایور کم نور برای سه - چراغ ثابت
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| ولتاژ بار خالی: | ≤70V DC |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| رتبه Ip: | IP 20 |
سنسور درایور LED با فرکانس بالا 220-240 ولت AC با فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
|---|---|
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| تصویب: | CE TUV RED |
| نصب و راه اندازی: | نصب شده در داخل لامپ ها |
راه حل ایزوله سنسور درایور LED 36W 220-240VAC با بسته باتری کار می کند
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور درایور LED قابل تنظیم |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| طول عمر: | 50000 ساعت |

