-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسورهای حرکتی داخلی مایکروویو با فرکانس بالا 800 وات برای طراحی باریک Lights
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 400 وات (دنده کنترل) حداکثر 800 وات (لامپ رشته ای) |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L')برای کابل 0.75-1.5mm2 |
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
سنسور حرکت مایکروویو قابل تفکیک آسان پرس 4 قطبی در ترمینال
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | 2.5-4.5 متر (سقف نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقف نصب شده) |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سه - آشکارسازهای حرکت سنسور LED درایور LED برای کنترل روشنایی
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور درایور LED قابل تنظیم |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| ولتاژ بار خالی: | ≤63V DC |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |
سوئیچ های نور کم مصرف سنسور حرکتی 200W IP20 5 سال گارانتی
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهینامه: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Max. حداکثر load بار: | حداکثر.200W |
| عملکرد: | عملکرد ON/OFF٬ عملکرد کمر و کنترل از راه دور |
| تضمین: | 5 سال |
سنسور حرکت 12 ولت DC فشرده 5.8 گیگاهرتز سنسور مایکروویو میله آنتن سوئیچ 9 DIP
| ولتاژ بهره برداری: | 12VDC |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4 متر/13.12 فوت |
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن میله و سوئیچ غوطه ور |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø10 متر/32.8 فوت |
800W 5.8G لوکس کنترل سقفی ردیاب حرکت قابل تنظیم آستانه نور روز
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| زمان نگه دارید: | 5s/90s/5min/15min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
نور پانل مناسب با سنسور حرکتی با قابلیت نوردهی گرد 5.8 گیگاهرتز تشخیص حرکت مایکروویو
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهی: | CE RoHS TUV RED SAA |
| ظاهر: | گرد سفید فوق العاده نازک |
| عملکرد: | عملکرد روشن/خاموش، عملکرد کم نور و کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
سنسور حرکت مایکروویو 0.3 میلیواتی نور سهگانه 8 کنترل سوئیچ DIP
| ولتاژ بهره برداری: | 20-60Vdc |
|---|---|
| جریان عملیاتی: | حداکثر 1 آمپر |
| خروجی: | حداکثر 3A |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| ارتفاع نصب: | 2.5-4m/8.2-13.12ft (سقف نصب شده) |
تنظیم کنترل از راه دور سنسور نور خاموش 0.3 میلی وات خودکار
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهی: | CE RoHS |
| قدرت میرکوویو: | <0.3mW |
| عملکرد: | سنسور ON/OFF |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6M |
ماژول سنسور مایکروویو 0-10V φ39.1*8mm(H) برای UFO Max. ارتفاع 10 متر
| ولتاژ بهره برداری: | 10-15VDC |
|---|---|
| جریان عملیاتی: | <30mA |
| خروجی: | DIM 0-10 ولت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر، ø14 متر / 45.92 فوت (سقف نصب شده) |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 10 متر/32.81 فوت (در سقف نصب شده) |

