-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور اشغال با قابلیت روشن/خاموش خودکار IP65 UFO High Bay Dimmable
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ حداکثر، 2.0 آمپر@277 ولت، 50/60 هرتز |
|---|---|
| نصب: | 4 طرح مختلف برای کاربردهای مختلف |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC،50Hz/60Hz ؛ 120-240VAC، 50Hz/60Hz |
| راه کنترل: | کنترل کم نور |
| گواهینامه: | UL FCC CE TUV RED SAA |
سنسور نور سنسور حرکت کوچک آشکارساز حرکت HF
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
|---|---|
| زمان نگه دارید: | 5s/60s/3min/10min |
| آستانه نور روز: | 30Lux/غیرفعال |
| رتبه Ip: | IP20 |
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
سنسور حرکتی 0.3 میلیواتی مایکروویو با طراحی خطی قابل جدا شدن
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| عملکرد: | عملکرد کم نور |
| تشخیص حرکت: | 0.5-1.5 متر بر ثانیه |
| ارتفاع نصب: | 3-6 متر (سقف نصب شده) |
سنسور حرکت داخلی 120VAC 277VAC IP20 6m برای راهرو اداری
| کنترل کم نور: | عملکرد روشن/خاموش کم نور |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC 50/60Hz |
| قدرت آماده: | <1W |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر |
| دمای کار: | -20℃ ~ +55℃ |
12VDC ورودی PWM سنسور تشخیص حرکت کم نور کنترل ON OFF
| اندازه: | 20*7.5 میلی متر |
|---|---|
| تشخیص: | 100% |
| زمان نگه دارید: | 1 دقیقه |
| آستانه نور روز: | 30 لوکس |
| حالت کنترل: | روشن خاموش |
سنسور مایکروویو HD05V-CRH با کلید DIP و عملکرد روشن/خاموش
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| عملکرد: | روشن خاموش |
| برنامه نويسي: | سوئیچ DIP |
| ورودی: | 120-240VAC |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور سوئیچ خاموش نصب شده بر روی دیوار، ردیاب حرکت HF گواهینامه TUV
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| زمان نگه دارید: | 5s/90s/5min/15min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
تنظیم کنترل از راه دور سنسور حرکت DC سر کریستال سیمی
| خروجی: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| کانکتور: | سر کریستال 4 پین |
| اندازه: | 51 * 24.4 * 14 میلی متر |
| طول سیم: | به استثنای طول ترمینال 525 میلی متر |
| تشخیص حرکت: | 0.5 تا 1.5 متر بر ثانیه |
سنسور حرکت کنترل از راه دور ورودی 12VDC در ارتفاع 15 متری نصب کنید
| اندازه: | 51 * 24.4 * 14 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | نصب به ارتفاع 15 متر |
| تنظیم عملکرد: | با کنترل از راه دور |
| ورودی: | 12VDC |
| خروجی: | 0-10 ولت |
سوئیچ DIP سنسور حرکت DC برای نور سه گانه سقفی
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
|---|---|
| شعاع شناسایی شده: | 2-5 متر |
| دمای کار: | -25 ~ 60 درجه سانتیگراد |
| ارتفاع نصب: | 2.5-4m (در سقف نصب شده) |
| تشخیص حرکت: | 0.5 تا 1.5 متر بر ثانیه |

