-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکت مایکروویو کم نور با رابط SYNC
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 120~277VAC 50/60Hz |
| قدرت آماده: | <1W |
| رتبه Ip: | IP20 |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
سنسور حرکت مایکروویو 1 واتی Stand By Power قابل تنظیم برای نور سه گانه
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| تصویب: | UL RoHS FCC |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| رتبه Ip: | IP 20 |
کنترل تنظیم سوئیچ DIP سنسور حرکت مایکروویو 0.3 میلی وات قدرت
| ولتاژ بهره برداری: | 120~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| رتبه Ip: | IP20 |
سنسور حرکتی مایکروویو 1-10 ولتی با قابلیت کاهش نور دوگانه PD برای پیشروی فوتوسل نور پانل
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| کاربرد: | چراغ سه گانه / سقفی |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
| کنترل: | تنظیم کنترل از راه دور |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (نصب روی دیوار) |
سنسور اشغال سوئیچ DIP IP20 برای پارکینگ ماشین انبار Lihgt
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
| عملکرد: | روشن/خاموش+ عملکرد کم نور |
| رتبه Ip: | IP20 |
| تضمین: | 5 سال |
کنترل تنظیم سوئیچ DIP سنسور حرکت کم نور فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سنسور مایکروویو در فضای باز دیواری، منطقه تشخیص قابل تنظیم از طریق سوئیچ DIP
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L')برای کابل 2 0.75-1.5mm |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
آشکارساز حرکت مایکروویو با سنسور حرکت BLE فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | نسخه آمریکایی: 120-277VAC، نسخه اروپا: 12-240VAC |
سنسور حرکت مایکروویو بلوتوث Highbay Master Slave Control 120-277VAC
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 12 متر/39.36 فوت |
| تنظیمات کنترل: | برنامه HAISEN |
| رتبه Ip: | IP20 |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
ردیاب تشخیص حرکت مایکروویو 120VAC 277VAC دارای درجه نور IP20
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |

