-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
آشکارسازهای حرکت مایکروویو درایور سنسور حرکت 120 ولت 277 ولت 60 وات
| جریان LED خروجی: | 1.2A/1.3A/1.4A/1.5A ± 5% |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| ورودی برق: | حداکثر 70 وات |
| برق LED خروجی: | حداکثر 60 وات |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
سنسور حرکت مایکروویو جمع و جور 12 متری با کلید خاموش و روشن خودکار
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن مسطح |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2-5 متر/6.56-16.40 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر.ø12m/39.37ft |
| رنگ ظاهری: | سفید |
سنسور حرکت مایکروویو خروجی 5v PWM ورودی 7-12VDC فشرده
| روش کنترل: | 5 ولت PWM/ON، OFF |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.835 گيگاهرتز-5875 گيگاهرتز |
| منطقه تشخیص: | خیلی نزدیک/نزدیک/متوسط/دور |
| زمان نگه دارید: | OFF/30s/10min/30min |
| آستانه نور روز: | OFF/ بیش از بازیگران/غروب/شب |
سنسور حرکت مایکروویو خارجی 220VAC 240VAC برای چراغ های سه گانه
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 400 وات (دنده کنترل) حداکثر 800 وات (لامپ رشته ای) |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
ماژول سنسور حرکت مایکروویو آنتن میله ای 5.8 گیگاهرتز نور صرفه جویی در مصرف انرژی
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن میله ای |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4 متر/13.12 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر/39.36 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید |
تنظیم کنترل از راه دور سنسور اشغال سوئیچ مایکروویو DC قابل تنظیم
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2.5-4 متر/8.2-13.12 فوت |
|---|---|
| محدوده تشخیص: | (شعاع) 2-4 متر/6.56-13.12 فوت |
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| طراحی: | طراحی فشرده |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
طراحی آنتن مسطح سنسور نور مایکروویو کوچک 120 ولتی کنترل از راه دور
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن مسطح |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2-5 متر/6.56-16.40 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر.ø12m/39.37ft |
| رنگ ظاهری: | سفید |
سنسور حرکت مایکروویو 120-240-277VAC 36W طراحی جدا شده برای نور Tripoorf
| ولتاژ ورودی: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | TUV RED CE |
| ورودی برق: | حداکثر 40 وات |
| عملکرد: | سنسور درایور قابل تنظیم |
| تضمین: | به طور معمول 3 سال، می تواند 5 سال باشد |
سنسور تشخیص حرکت سوئیچ مایکروویو LED درایور
| ولتاژ ورودی: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| جریان ورودی: | حداکثر 0.7 آمپر |
| ورودی برق: | حداکثر 65 وات |
| عملکرد: | درایور و سنسور LED قابل تنظیم |
| ضمانتنامه: | به طور معمول 3 سال، می تواند 5 سال باشد |
سنسور حرکتی سوئیچ های نور 20 واتی دارای گواهینامه CE SAA
| ولتاژ ورودی: | 120-240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ورودی برق: | حداکثر 25 وات |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| ولتاژ بار خالی: | حداکثر ≤70 ولت |
| کارایی: | 87٪ (حداکثر) |

