-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
DIP Switch مایکروویو تشخیص حرکت 220-240 ولت AC با طراحی فوق فشرده
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
زاویه تشخیص 150 درجه سنسور سوئیچ خاموش سنسور حرکت سقف دیواری
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
سنسور حرکت مایکروویو آنتن میله ای سوئیچ ON OFF سایز فشرده
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA RoHS |
| Max. حداکثر load بار: | 400 وات (چراغ LED) |
| عملکرد: | سنسور روشن/خاموش |
| اندازه: | 125.8 * 32 * 36.4 میلی متر |
سنسور حرکت مایکروویو هوشمند کنترل آنتن ستونی 220-240VAC
| ولتاژ کاری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| طراحی: | آنتن ستونی |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L') برای کابل 0.75-1.5mm2 |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
سنسور مایکروویو در فضای باز دیواری، منطقه تشخیص قابل تنظیم از طریق سوئیچ DIP
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L')برای کابل 2 0.75-1.5mm |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
سنسور اشغال سوئیچ مایکروویو IP 20 آشکارسازهای حرکت مایکروویو DC
| عملکرد: | عملکرد کم نور |
|---|---|
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
| تصویب: | CE RoHS |
| کنترل: | سوئیچ DIP |
| رتبه Ip: | IP 20 |
سقف سهگانه UFO High Bay با سنسور حرکت برای کنترل روشنایی نصب شده است
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ حداکثر، 2.0 آمپر@277 ولت، 50/60 هرتز |
|---|---|
| نصب: | 4 طرح مختلف برای کاربردهای مختلف |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC، 50Hz/60Hz |
| عملکرد: | روشن/خاموش، می تواند کم نور باشد |
| گواهینامه: | CE UL FCC RED |
ریموت کنترل مایکروویو سنسور حرکتی 120-277VAC آنتن میله ای با 5 سال گارانتی
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 3.0 آمپر، 120 ولت ولت؛ حداکثر 2.0 آمپر، 277 ولت |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |
سنسور حرکتی چراغ سقفی TUV SAA RED CE 16W
| استفاده: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| خروجی: | برای چراغ سقف |
| جریان ورودی: | حداکثر 0.3 آمپر |
| ولتاژ بهره برداری: | RoHS TUV RED SAA CE |
| تئوری: | 16 وات |
آشکارساز حرکت مایکروویو با سنسور حرکت BLE فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | نسخه آمریکایی: 120-277VAC، نسخه اروپا: 12-240VAC |

