-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور سوئیچ روشن 220 - 240 VAC بدون محفظه برای نصب داخلی
| ولتاژ بهره برداری: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | 220 ولت، 100 وات |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه (بدون شیشه) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر 8-10x6 متر (øxH) |
سنسور حرکت مایکروویو داخلی مایکروویو کنترل از راه دور آشکارساز پیر
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 3.0A@120Vac · حداکثر 2.0A@277Vac |
| عملکرد: | کنترل از راه دور |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر |
سنسور حرکت مایکروویو برای نور سقف
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| عملکرد: | روشن خاموش |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
| زمان تحویل: | مدل های استاندارد در عرض 4 هفته |
| شرایط پرداخت: | D/A، D/P، T/T |
گواهی CE RoHS آشکارساز حرکت Dc فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز استفاده از نور پنل
| کنترل: | سوئیچ DIP |
|---|---|
| جریان عملیاتی: | 25mA±5٪ |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| عملکرد: | عملکرد کم نور 0-10 ولت |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
سنسور ولتاژ بالا 347 ولت 480 ولت AC UL نصب حداکثر ارتفاع 15 متر 49.2 فوت
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
| ولتاژ بهره برداری: | 347-480VAC,50/60Hz |
زاویه تشخیص 150 درجه سنسور سوئیچ خاموش سنسور حرکت سقف دیواری
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
سنسور نور روز فوتوسل IP20 با کابل طول 1 متر
| ولتاژ اصلی: | 1-10VDC کم نور |
|---|---|
| دمای عملیات: | -25 درجه سانتیگراد تا 45 درجه سانتیگراد |
| محدوده کم نور: | 10-100٪ (1-10 ولت) |
| سینک فعلی: | حداکثر، 50 میلی آمپر (حداکثر امتیاز) |
| رتبه بندی IP: | IP20 |
سنسور حرکت مایکروویو کم نور IP 20 5 ولت PWM 0-10 ولت برای نور پانل سه گانه
| منطقه تشخیص: | حسگر/ غیرفعال |
|---|---|
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 25%/50% |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 12 متر/39.36 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر 14 متر/45.92 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | 10-15VDC |
سنسور DIP Swtich Control 12VDC 5V PWM 0-10V Dimmable Sensor 5 سال گارانتی
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/5min |
| آستانه نور روز: | 250Lux/400Lux/500Lux/ غیرفعال |
| کنترل: | سوئیچ DIP |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سنسور کم نور مایکروویو AC 120-277 ولت با راه حل ایزوله درایور
| عملکرد: | درایور و سنسور قابل تنظیم |
|---|---|
| کنترل: | توسط سوئیچ های DIP |
| طرح: | طراحی جدا |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| ضمانتنامه: | 3 سال، |

