-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور درایور LED 20V 60VDC مایکروویو 1mW سنسور اشغال روشنایی
| جریان عملیاتی: | 1A (حداکثر) |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| ولتاژ بهره برداری: | 20-60Vdc |
| عملکرد: | عملکرد کم نور |
| کنترل: | کنترل از راه دور |
بررسی روشنایی سنسور نور روز فتوسل ولتاژ پایین 12 ولت DC
| رنگ: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| حداکثر ارتفاع: | 15 متر |
| درجه بندی IP: | IP65 |
کنترل سنسور حرکت مایکروویو LED کوچک توسط سوئیچ های DIP
| ولتاژ ورودی: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| جریان ورودی: | حداکثر 0.34 آمپر |
| ورودی برق: | حداکثر 40 وات |
| عملکرد: | درایور و سنسور LED قابل تنظیم |
| تضمین: | سه سال |
سنسور سوئیچ خاموش روی سقف 6 متری 19.68 فوتی نصب شده است
| ولتاژ: | 220-240VAC، 50Hz/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 400 وات (دنده کنترل) حداکثر 800 وات (لامپ رشته ای) |
| قدرت آماده: | ≤0.5W (220Vac) |
| فرکانس: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| قدرت: | <0.3mW |
تشخیص حرکت خودکار روشن شده در سوئیچ خاموش کنترل از راه دور برای نور Highbay
| ولتاژ ورودی: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| ظاهر: | پوسته شفاف مشکی |
سنسور خاموش روشن نور IP20 سنسور نور روز آنتن مسطح اندازه فشرده برای نور پانل
| ولتاژ ورودی: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA RoHS RED TUV |
| قدرت آماده: | ≤1W |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| اندازه: | قطر 73.6 میلی متر |
عملکرد روشن/خاموش سنسور حرکت مایکروویو طراحی فشرده برای نور سقفی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| Stand-by Power: | <1W |
عملکرد کم نور سنسور مایکروویو Highbay 12VDC برای نور UFO Highbay
| رنگ: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| قدرت: | 12VDC |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
ON OFF کنترل سنسور تشخیص حرکت DC 22*20*6mm Bare Board
| اندازه جمع و جور: | 20*22*6 میلی متر |
|---|---|
| کانکتور: | خروجی دوخت سه حالته |
| خروجی: | 5 ولت PWM |
| ارتفاع نصب: | ≤4 متر (سقف نصب شده) |
| زاویه تشخیص: | ۳۶۰ درجه ((سقف نصب شده) ،۱۵۰ درجه ((دیوار نصب شده) |
طراحی نوآورانه با سنسور حرکت مایکروویو کوچک ضد آب برد بلند
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| Stand-by Power: | <1W |

