-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور مایکروویو استاندارد 12VDC Zhaga 18 برای کاهش نور استفاده از Highbay
| رنگ: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| نصب: | ظرف ژاگا 18 |
| ورودی برق: | 12VDC |
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور HD05R |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ تخت، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
نصب شده روی دیوار در سنسور خاموش سوئیچ آشکارسازهای حرکت مایکروویو با راندمان بالا
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
سنسور روشن و خاموش 50 60 هرتز سنسور آشکارساز نور خودکار
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 400 وات (دنده کنترل) حداکثر 800 وات (لامپ رشته ای) |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| زمان نگه دارید: | 5s/90s/5min/15min |
ردیاب حرکت مایکروویو HD402V 1 نصب آسان برای انبار
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| قدرت آماده: | <1W |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
عملکرد ایمنی ردیاب حرکتی 16 واتی با قابلیت تنظیم نور دو سطح سقفی
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| جریان ورودی: | حداکثر 0.3 آمپر |
| ورودی برق: | 16 وات |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
سنسور حرکت مایکروویو با قابلیت کاهش نور 5 ولت PWM IP 20
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
|---|---|
| محدوده تشخیص: | حداکثر 14 متر/45.92 فوت |
| خروجی: | 5 ولت PWM / 5 ولت TTL |
| دوره آماده به کار: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| نصب و راه اندازی: | نصب شده در داخل لامپ ها |
سنسور اشغال با قابلیت روشن/خاموش خودکار IP65 UFO High Bay Dimmable
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ حداکثر، 2.0 آمپر@277 ولت، 50/60 هرتز |
|---|---|
| نصب: | 4 طرح مختلف برای کاربردهای مختلف |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC،50Hz/60Hz ؛ 120-240VAC، 50Hz/60Hz |
| راه کنترل: | کنترل کم نور |
| گواهینامه: | UL FCC CE TUV RED SAA |
کنترل برنامه سنسور 120 ولت 277 ولت BLE PIR با گواهینامه UL FCC
| انواع: | 4 نوع مختلف برای کاربردهای مختلف |
|---|---|
| رنگ: | سفید و سیاه |
| ولتاژ: | 120-270 ولت |
| گواهینامه: | UL FCC |
| مزایا: | شبکه بلوتوث، کنترل گروه بندی APP |
منطقه تشخیص انعطاف پذیر آشکارسازهای حرکت مایکروویو IP20 فرکانس بالا
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2.5-4 متر/8.2-13.12 فوت |
|---|---|
| محدوده تشخیص: | حداکثر 12 متر/39.36 فوت |
| قدرت آماده: | <0.5W (در حالت آماده) ، <1W (در حالت کار) |
| جریان عملیاتی: | 1A (حداکثر) |
| رتبه Ip: | IP20 |
ردیاب تشخیص حرکت مایکروویو 120VAC 277VAC دارای درجه نور IP20
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
|---|---|
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |

