-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
روشن خاموش سنسور حرکت فشرده مایکروویو با فرکانس 5.8 گیگاهرتز برای نور سقفی
| ولتاژ کاری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| طراحی: | طراحی فشرده |
| اندازه: | 80.2X36.6X23mm |
| گواهینامه: | CULus فهرست شده، FCC |
عملکرد کم نور سنسور حرکت مایکروویو PIR برد تشخیص طولانی
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| قدرت آماده: | <1W |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| رتبه Ip: | IP20 |
سنسور حرکت مایکروویو داخلی مایکروویو کنترل از راه دور آشکارساز پیر
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 3.0A@120Vac · حداکثر 2.0A@277Vac |
| عملکرد: | کنترل از راه دور |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر |
تنظیم کنترل از راه دور سنسور حرکتی PIR مایکروویو LED Driver 57W
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |
| رتبه بندی IP: | IP 20 |
| ولتاژ بار خالی: | ≤63V DC |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |
کنترل برنامه سنسور 120 ولت 277 ولت BLE PIR با گواهینامه UL FCC
| انواع: | 4 نوع مختلف برای کاربردهای مختلف |
|---|---|
| رنگ: | سفید و سیاه |
| ولتاژ: | 120-270 ولت |
| گواهینامه: | UL FCC |
| مزایا: | شبکه بلوتوث، کنترل گروه بندی APP |
سنسور حرکت مایکروویو 120-240-277VAC 36W طراحی جدا شده برای نور Tripoorf
| ولتاژ ورودی: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | TUV RED CE |
| ورودی برق: | حداکثر 40 وات |
| عملکرد: | سنسور درایور قابل تنظیم |
| تضمین: | به طور معمول 3 سال، می تواند 5 سال باشد |
عملکرد روشن/خاموش سنسور حرکت مایکروویو طراحی فشرده برای نور سقفی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| Stand-by Power: | <1W |
سنسور حرکت مایکروویو در فضای باز با پوشش سفید با زاویه تشخیص 150 درجه
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8GHz ±75MHz |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
| اندازه: | 80.2*36.6*23mm |
سنسور حرکت مایکروویو 120-277VAC با فرکانس 5.8GHz برای نور سه گانه
| قد کارآگاه: | 15 متر ارتفاع / 49 فوت |
|---|---|
| درخواست: | چراغ سه گانه / ضامن دار |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| کنترل: | DIP سوئیچ یا ریموت کنترل |
| زمان نگه دارید: | 5 ثانیه / 30 ثانیه / 1 دقیقه / 10 دقیقه |
طراحی نوآورانه با سنسور حرکت مایکروویو کوچک ضد آب برد بلند
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| Stand-by Power: | <1W |

