-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
تنظیم کنترل از راه دور حسگر حرکتی مایکروویو جدا شده
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ Max,2.0A@277Vac,50/6 |
| ارتفاع نصب: | 8-15 متر / 26.25-49.2 فوت |
| دمای کار: | -30 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
آنتن میله ولتاژ ورودی 1-10 ولت سنسور حرکتی 120-277 VAC نصب آسان
| ولتاژ ورودی: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| قدرت آماده: | کمتر از یا برابر با 1w |
| اندازه: | 162.6*32.4*36.1mm |
| تضمین: | 5 سال |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
سنسور اشغال با قابلیت روشن/خاموش خودکار IP65 UFO High Bay Dimmable
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ حداکثر، 2.0 آمپر@277 ولت، 50/60 هرتز |
|---|---|
| نصب: | 4 طرح مختلف برای کاربردهای مختلف |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC،50Hz/60Hz ؛ 120-240VAC، 50Hz/60Hz |
| راه کنترل: | کنترل کم نور |
| گواهینامه: | UL FCC CE TUV RED SAA |
سنسور اشغال فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز برای نور UFO LED Highbay
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277Vac,50/60Hz |
سنسور حرکت خطی 12 واتی 25 واتی DIP سوئیچ با آنتن میله ای
| ظاهر: | طراحی لاغرتر با آنتن میله ای |
|---|---|
| اندازه: | 260.2 * 30.3 * 36 میلی متر |
| عملکرد: | سنسور غروب/طلوع و قابلیت تنظیم نور |
| ولتاژ LED خروجی: | 30V-54V DC |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
ردیاب حرکت مایکروویو HD402V 1 نصب آسان برای انبار
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| قدرت آماده: | <1W |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
15M نصب Highbay سنسور حرکت کم نور گواهینامه TUV RED CE
| قد کارآگاه: | ارتفاع 15 متر |
|---|---|
| درخواست: | چراغ سه گانه و سقف |
| تضمین: | 5 سال |
| کنترل: | قابل تنظیم بین 1-10 ولت |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-240VAC 50/60Hz |
آشکارسازهای حرکت کوچک برای کنترل روشنایی، آشکارساز حرکت داخلی
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| قدرت آماده: | <1.5 وات |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |

