-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
آنتن میله ای 120VAC 277VAC مایکروویو سنسور PIR دارای گواهینامه CE RoHS
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% c |
|---|---|
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| قدرت آماده: | <1W |
| رتبه Ip: | IP20 |
سنسور PIR داخلی 120 ولتی 277 ولتی برای نور خطی
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ورودی: | 120-277VAC |
| سنسور: | سنسور PIR |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
ورودی 120 ولت 277 ولت ولتاژ PIR سنسور حرکتی با استفاده از آشکارساز حرکت
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ورودی: | 120-277VAC |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور |
| محصولات نام: | آشکارساز حرکت PIR |
سنسور حرکت کم نور با قدرت بالا سنسور پیر برای نور سه گانه
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
کم نور توسط سنسور حرکت مایکروویو 1-10 ولت 120-277VAC با فرکانس 5.8 گیگاهرتز
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | <1W |
| کنترل: | قابل تنظیم بین 1-10 ولت |
| ولتاژ کاری: | 120-240VAC 50/60Hz |
| تضمین: | 5 سال |
مایکروویو IP20 سنسور حرکت DALI ولتاژ کاری 120V 277VAC
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC، 50Hz/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ Max,2.0A@277Vac,50/6 |
| روش کنترل: | روشن/خاموش / کاهش نور 1-10 ولت |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| گواهینامه: | CE |
سنسور حرکت مایکروویو منحصر به فرد در حالت خاموش، سنسور مایکروویو خارجی را کنترل می کند
| ولتاژ کاری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L')برای کابل 2 0.75-1.5mm |
| قدرت آماده: | ≤1W |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
سنسور هوشمند حرکت مایکروویو 120-277 ولت AC با فرکانس 50 60 هرتز
| ولتاژ کاری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| قدرت آماده: | ≤1W |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر (سقفی)، حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر 14 متر (سقفی)، حداکثر 10 متر (نصب روی دیوار) |
سنسور حرکت مایکروویو کنترل هوشمند 120 ~ 277 VAC برای طراحی جداشده با نور Tripoorf
| عملکرد: | سنسور درایور قابل تنظیم |
|---|---|
| کنترل: | سوئیچ های DIP |
| طرح: | طراحی جدا |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| ضمانتنامه: | به طور معمول 3 سال، می تواند 5 سال باشد |
سنسور حرکت مایکروویو نور Tripoorf طراحی جدا شده 120~240~277VAC
| ولتاژ ورودی: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| کنترل: | تنظیم کنترل از راه دور |
| طراحی: | طراحی جدا |
| ولتاژ بار خالی: | ≤70V DC |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |

