-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور PIR ولتاژ بالا IP66 با عملکرد کم نور
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| IP: | 20 |
| تابع: | کم نور |
| کنترل: | بلوتوث و ریموت |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
نصب آسان سنسور حرکت قابل تنظیم زاویه تشخیص انعطاف پذیر
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| قدرت آماده: | <1.5 وات |
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
سنسور ردیاب حرکت مایکروویو 5.8 گیگاهرتز قابل تنظیم برای استادیوم سرپوشیده
| عملکرد: | تابع گروه بندی master-slave |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 12 متر/39.36 فوت (سقف نصب شده) |
| فاصله تشخیص: | حداکثر قطر 14 متر/45.92 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | 120~277VAC 50/60Hz |
سقف سهگانه UFO High Bay با سنسور حرکت برای کنترل روشنایی نصب شده است
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ حداکثر، 2.0 آمپر@277 ولت، 50/60 هرتز |
|---|---|
| نصب: | 4 طرح مختلف برای کاربردهای مختلف |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC، 50Hz/60Hz |
| عملکرد: | روشن/خاموش، می تواند کم نور باشد |
| گواهینامه: | CE UL FCC RED |
سنسور اشغال سوئیچ مایکروویو AC 120-277 V حساسیت بالا تجاری
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| قدرت آماده: | ≤1W |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
مایکروویو نور داخلی سنسور حرکت LED خطی Highbay برای نصب روی سطح
| ولتاژ ورودی: | 120~240VAC 50/60Hz یا 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| عملکرد: | عملکرد ON/OFF، 1-10v dimming و کنترل از راه دور |
| تضمین: | 5 سال |
| رنگ: | سفید و سیاه (نسخه B فقط مشکی) |
سنسور حرکت کم نور نصب شده روی سقف داخلی با طراحی فشرده 50 60 هرتز
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 6 قطبی (L,N,N,L',1-10v+,1-10v-)برای کابل 0.75-1.5mm2 |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر (سقف نصب شده) |
سنسور حرکتی سوئیچ کنترل روشنایی تاییدیه UL FCC آستانه اختیاری نور روز
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
کنترل تنظیم سوئیچ DIP سنسور حرکت کم نور فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سنسور حرکت PIR بلوتوث IP65 تشخیص حرکت هوشمند
| ولتاژ بهره برداری: | 120-240VAC 50/60Hz ; 120-240VAC 50/60Hz 120-277VAC 50/60Hz 120-277VAC 50/60H |
|---|---|
| قدرت آماده: | ≤1.5 وات |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر 16 متر/52.48 فوت |
| دمای کار: | -35℃ ~ +55℃ |

