-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکت مایکروویو کنترل روشن/خاموش 220-240 VAC با فرکانس 5.8 گیگاهرتز
| ظرفیت سوئیچینگ: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu |
|---|---|
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| قدرت مایکروویو: | <0.3mW |
ردیاب حرکت مایکروویو با برد بلند سوئیچ های نوری با سنسور حرکت
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| طراحی: | طراحی آنتن میله ای |
| تصویب: | TUV CE RED |
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
آنتن سوزنی سنسور حرکت 14 متری سوئیچ خاموش برای چراغ های سه گانه
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 400 وات (دنده کنترل) حداکثر 800 وات (لامپ رشته ای) |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L')برای کابل 0.75-1.5mm2 |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقف نصب شده) |
سنسور حرکتی مایکروویو IP20 سه لایت با طراحی خطی
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن و لاینر میله ای |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4 متر/13.12 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر/39.36 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | 220-240VAC 50/60Hz |
سنسور حرکتی چراغ سقفی TUV SAA RED CE 16W
| استفاده: | 120-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| خروجی: | برای چراغ سقف |
| جریان ورودی: | حداکثر 0.3 آمپر |
| ولتاژ بهره برداری: | RoHS TUV RED SAA CE |
| تئوری: | 16 وات |
چراغ سقفی 120V 277VAC سنسور حرکت ON OFF طراحی جمع و جور
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
سنسور حرکت مایکروویو کنترل دما IP 20 با سوئیچ اتوماتیک برای چراغ ها
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
|---|---|
| زمان نگه دارید: | 5s/60s/3min/10min |
| آستانه نور روز: | 30Lux/غیرفعال |
| رتبه Ip: | IP20 |
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
کنترل سوئیچ DIP درایور سنسور حرکت LED گرد برای چراغ سقفی
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو قابل تنظیم |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| کانتور: | سوئیچ DIP |
| زمان نگه دارید: | 5s/90s/ 5min/10min |
| آستانه نور روز: | 2Lux /10Lux /50Lux/غیرفعال |
HD02R HD03R APP کنترل سنسور حرکت BLE شعاع 4 متر برد تشخیص 6 متر
| روش کنترل: | روشن/خاموش 0-10Vdimming (همگام سازی با برنامه بلوتوث) |
|---|---|
| اوج خروجی: | ≥3500mV |
| طول موج مادون قرمز: | 5-14 ماه |
| کنترل از راه دور: | HD02R، HD03R، APP |
| زمان موتور: | 5±45 ثانیه |
درجه بندی IP20 سنسور حرکت نور روز حداکثر 6 متر ارتفاع نصب 19.68 فوت
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن مسطح |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید |

