-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
آشکارساز حرکت مایکروویو با سنسور حرکت BLE فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | نسخه آمریکایی: 120-277VAC، نسخه اروپا: 12-240VAC |
برای صرفه جویی در انرژی سنسور حرکتی مایکروویو نور فیکسچر سه لایه
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu |
| Stand-by Power: | ≤0.5W |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقف نصب شده) |
کنترل سوئیچ DIP با سنسور حرکت فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| قدرت آماده: | ≤1W |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
سنسور حرکتی برد بلند DALI فرکانس 5.8 گیگاهرتز 120 ولت 240 ولت AC کار می کند
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| درخواست: | برای چراغ سقف |
| رتبه Ip: | IP20 |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/50Lux/غیرفعال |
| دوره آماده به کار: | 0s/30s/20min/+∞ |
سنسور اشغال سوئیچ DIP IP20 برای پارکینگ ماشین انبار Lihgt
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
| عملکرد: | روشن/خاموش+ عملکرد کم نور |
| رتبه Ip: | IP20 |
| تضمین: | 5 سال |
سنسور حرکتی با برد بلند 10 متری 14 متری برای چراغ های انبار
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر (سقفی) حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر (سقفی) حداکثر 10 متر (دیوار نصب شده) |
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| تصویب: | CE RoHS TUV RED |
سنسور حرکتی UL FCC RoHS تایید شده برای کنترل نور
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277 VAC 50/60 هرتز |
| قدرت آماده: | <1W |
| منطقه تشخیص: | 10%50%75%100% |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
سنسور حرکت 120V 240VAC DALI سنسور حرکت مایکروویو 5.8GHz
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور DALI |
| درخواست: | برای چراغ سقف |
| طراحی: | طراحی فشرده |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
سنسور حرکت مایکروویو کنترل روشن/خاموش 120VAC برای سقف/نور سه گانه
| ولتاژ بهره برداری: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| عملکرد: | سنسور سوئیچ خاموش |
| ارتفاع نصب: | 2.5-4.5 متر (سقف نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقف نصب شده) |
سنسور حرکت مایکروویو هوشمند 220 - 240 ولت AC با فرکانس 5.8 گیگاهرتز
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| آستانه نور روز: | 30Lux/غیرفعال |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| گواهینامه ها: | CE TUV RED |

