-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکتی مایکروویو نور روز IP20 با عملکرد روشن و خاموش
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر (سقفی) حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
سنسور حرکتی نصب شده بر روی سقف 120VAC 277VAC ولتاژ کاری
| ولتاژ ورودی: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| رنگ: | ظاهر سفید با جدا شدن سر |
| ظرفیت سوئیچ: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| تضمین: | 5 سال |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2.5-6 متر / 8.2-19.68 فوت |
تنظیم کنترل از راه دور حسگر حرکتی مایکروویو جدا شده
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ Max,2.0A@277Vac,50/6 |
| ارتفاع نصب: | 8-15 متر / 26.25-49.2 فوت |
| دمای کار: | -30 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
کد شماره گیری در پشت سنسور حرکت 12VDC کنترل خودکار طراحی آستر برای نصب آسان
| سیم: | قرمز ((12VDC input) / سیاه ((GND) / زرد ((0-10V OUT) |
|---|---|
| تنظیم پارامتر: | سوئیچ یا کنترل از راه دور |
| اندازه: | L*W*H:85*22.3*24.5MM |
| خروجی: | کاهش نور 0-10 ولت |
| دوره آماده به کار: | 0s/30s/20min/+∞ |
ON OFF عملکرد IP20 سنسور حرکت خودکار سوئیچ چراغ فلاش نصب شده است
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 400 وات (دنده کنترل)؛ حداکثر 800 وات (لامپ رشته ای) |
| رنگ: | سفید |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 10%/50%/75%/100% |
سنسور حرکت مایکروویو سوئیچ ON OFF حداکثر 6 متر ارتفاع نصب 19.68 فوت
| ولتاژ بهره برداری: | 220-240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| عملکرد: | روشن خاموش |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L') برای کابل 1.5mm2 |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
سنسور حرکت نور خودکار ON OFF سوئیچ 9 تنظیم سوئیچ شیب
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهینامه: | TUV CE RED RoHS |
| Max. حداکثر load بار: | 400 وات (چراغ LED) |
| عملکرد: | سنسور روشن/خاموش |
| تضمین: | 5 سال |
سنسور حرکت مایکروویو آنتن میله ای سوئیچ ON OFF سایز فشرده
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA RoHS |
| Max. حداکثر load بار: | 400 وات (چراغ LED) |
| عملکرد: | سنسور روشن/خاموش |
| اندازه: | 125.8 * 32 * 36.4 میلی متر |
سوئیچ روشن خاموش سنسور حرکت آنتن مسطح 10Lux 50Lux
| تنظیم عملکرد: | با کنترل از راه دور (HD03R) |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| تشخیص حرکت: | 0.5 تا 1.5 متر بر ثانیه |
| محدوده تشخیص: | شعاع، 2-6m/6.56-19.68ft (سقف نصب شده) |
| ارتفاع نصب: | 2.5-6 متر / 6.56-19.68 فوت (سقف نصب شده) |
سنسور حرکت مایکروویو استاندارد 5.8G EMC با سوئیچ دیمر
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| برق LED خروجی: | 9W-18W |
| ولتاژ LED خروجی: | 30V-58V DC |
| استاندارد EMC: | EN55015 |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |

