-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
پوشش پلاستیکی سنسور حرکتی 5.8G نوع نور سقف
| نوع ماده: | چراغ سقفی |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | AC 120-277 |
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 ساعت |
| دمای کار ((°C): | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
| درخواست: | پارکینگ زیرزمین، زیرگذر، راهرو، راه پله |
راه حل ایزوله تنظیم سوئیچ DIP درایور سنسور حرکت 36 واتی
| کنترل: | کنترل سوئیچ DIP |
|---|---|
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/5min |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
کنترل از راه دور سنسور حرکت سوئیچ DIP برای نور زیاد
| ولتاژ ورودی: | 120~240VAC 50/60Hz یا 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| گواهی: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| عملکرد: | عملکرد کم نور، سوئیچ DIP و کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
| رنگ: | سفید و سیاه (نسخه B فقط مشکی) |
6 کد سوئیچ تنظیم سنسور حرکت 5.8G کم نور برای نور سقف
| استفاده: | نور سقفی، نور دایره ای |
|---|---|
| تئوری: | اصل اثر داپلر |
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
| محدوده تشخیص: | شعاع، 3-6 متر/9.84-19.68 فوت (سقف نصب شده) |
| سیستم HF: | 5.8 گرم |
درایور آنتن مسطح سوئیچ سنسور حرکتی مایکروویو 28 واتی
| ولتاژ ورودی: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| اندازه: | 114mm*47.2mm*29mm |
| ضریب قدرت: | بزرگتر از 0.9 |
| کارایی: | 85٪ (حداکثر) |
| جریان LED خروجی: | 0.45A/0.55A/0.60A/0.70A |
سنسور حرکت مایکروویو 5.8G با قابلیت تنظیم نور روز تشخیص حرکت
| استفاده: | نور سه گانه، نور باتن و نور پانل |
|---|---|
| روش کنترل خروجی: | روشن کردن / خاموش کردن |
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو 5.8G |
| زاویه تشخیص: | کمتر یا مساوی 150 درجه |
| نوع: | سنسور و درایور دو در یک |
15.74 فوت ارتفاع نصب سنسور حرکت DC طول خط خروجی 60 میلی متر
| ارتفاع نصب: | 4.8 متر / 15.74 فوت (سقف نصب شده) |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | باریک / عریض |
| استفاده: | چراغ سقفی، تروفر، نور سه گانه، نور باتن، نور خطی، لوله LED و غیره. |
| خروجی: | DIM/1-10V |
| جریان: | <30mA |
طراحی سقف آنتن گرد 34 واتی دیمر حرکت سنسور
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور غروب/طلوع و قابلیت تنظیم نور |
| برق LED خروجی: | 34 وات |
| گواهی: | CE RoHS |
| Stand-by Power: | ≤0.5W (230VAC) |
آنتن صفحه کد شماره گیری سنسور حرکت 18 واتی نصب شده روی سقف
| ولتاژ ورودی: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| اندازه: | 114mm*47.2mm*29mm |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| کارایی: | 85٪ (حداکثر) |
| درخواست: | راهرو، راه پله، افقی، حمام، آشپزخانه |
مایکروویو IP20 سنسور حرکت 0.5 واتی سوئیچ ON OFF طراحی آنتن ستونی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
| قدرت آماده: | <0.5 وات |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقفی)؛ حداکثر 10 متر (نصب روی دیوار) |

