-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور سوئیچ روشن خاموش IP 20 کنترل از راه دور HD01R HD02R
| گواهینامه: | RED RoHS CE SAA TUV |
|---|---|
| زاویه تشخیص: | ≤150 درجه (بدون شیشه) |
| ارتفاع نصب: | سقف کمتر یا مساوی 3.5 متر نصب شده است |
| حالت کنترل: | روشن خاموش |
| ظرفیت سوئیچینگ: | 300 وات (بار امپدانس)، 100 وات (بار خازنی) |
سنسور سوئیچ روشن آنتن میله ای 220-240 ولتاژ ولتاژ کاری ولتاژ سفید پوسته رنگ
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA RoHS RED TUV |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| زمان نگه دارید: | 5S/1min/5min/10min |
| اندازه: | 76.9*39.9*27.7mm |
جدا کردن سنسورهای امنیتی مایکروویو طراحی 120 - 277 ولت با کنترل از راه دور
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| عملکرد: | روشن خاموش |
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L') برای کابل 1.5mm2 |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
سنسور PIR کم نور برای کنترل از راه دور تشخیص حرکت
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| ورودی: | 12VDC |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ تخت، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
کنترل از راه دور ورودی 12VDC سنسور PIR با طراحی بسیار فشرده HAISEN
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی فوق العاده فشرده |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید |
عملکرد کم نور سنسور مایکروویو Highbay 12VDC برای نور UFO Highbay
| رنگ: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| قدرت: | 12VDC |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
تنظیم کنترل از راه دور روشن سنسور سوئیچ خاموش طراحی آنتن ستونی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 3.0A@120Vac · حداکثر 2.0A@277Vac |
| قدرت آماده: | <0.5 وات |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقفی)؛ حداکثر 10 متر (نصب روی دیوار) |
سنسور اشغال فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز برای نور UFO LED Highbay
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277Vac,50/60Hz |
مایکروویو 5.8 گیگاهرتز سنسور سوئیچ DIP درایو جدا شده طراحی دو در یک
| ورودی برق: | 24 وات (حداکثر) |
|---|---|
| ولتاژ LED خروجی: | 28V~42V DC |
| ولتاژ بار خالی: | ≤55VDC |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| بهره وری: | ≥80٪ (حداکثر) |
سنسور مایکروویو استاندارد 12VDC Zhaga 18 برای کاهش نور استفاده از Highbay
| رنگ: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| نصب: | ظرف ژاگا 18 |
| ورودی برق: | 12VDC |
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور HD05R |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ تخت، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |

