-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
روشن خاموش کنترل ردیاب حرکت مایکروویو تنظیم از راه دور نور UFO Highbay
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC |
|---|---|
| قدرت آماده: | <1W |
| منطقه تشخیص: | 100%75%50%25% |
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
سنسور تشخیص حرکت سوئیچ مایکروویو LED درایور
| ولتاژ ورودی: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| جریان ورودی: | حداکثر 0.7 آمپر |
| ورودی برق: | حداکثر 65 وات |
| عملکرد: | درایور و سنسور LED قابل تنظیم |
| ضمانتنامه: | به طور معمول 3 سال، می تواند 5 سال باشد |
زاویه تشخیص 150 درجه سنسور سوئیچ خاموش سنسور حرکت سقف دیواری
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
طراحی جدا شده LED درایور سنسور کنترل از راه دور 120-240 ولت AC برای نور تریپورف
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| جریان ورودی: | حداکثر 0.30 آمپر |
| ورودی برق: | حداکثر 70 وات |
| طرح: | طراحی جدا |
| ضمانتنامه: | به طور معمول 3 سال، می تواند 5 سال باشد |
سنسور درایور LED 36 واتی دیواری 50 فرکانس مایکروویو 60 هرتز 5.8 گیگاهرتز
| عملکرد: | درایور و سنسور LED قابل تنظیم |
|---|---|
| کنترل: | تنظیم کنترل از راه دور |
| طراحی: | طراحی جدا |
| ولتاژ ورودی: | 120~240~277VAC 50/60Hz |
| تضمین: | به طور معمول 3 سال، می تواند 5 سال باشد |
آشکارساز حرکت داخلی درایور LED با جریان ثابت نصب آسان
| دمای کار: | -20°C تا 50°C Tc: 85°C |
|---|---|
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| برق LED خروجی: | 23-36 وات |
| تضمین: | سه سال |
| کنترل: | تنظیم کنترل از راه دور |
تشخیص حرکت خودکار روشن شده در سوئیچ خاموش کنترل از راه دور برای نور Highbay
| ولتاژ ورودی: | 120~277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| ظاهر: | پوسته شفاف مشکی |
سنسور خاموش روشن نور IP20 سنسور نور روز آنتن مسطح اندازه فشرده برای نور پانل
| ولتاژ ورودی: | 220~240VAC/120-277VAC 50Hz60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA RoHS RED TUV |
| قدرت آماده: | ≤1W |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| اندازه: | قطر 73.6 میلی متر |
سنسور اشغال سوئیچ مایکروویو حرکت DC در ارتفاع 15 متری نصب
| دوره آماده به کار: | 0S/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
|---|---|
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ولتاژ بهره برداری: | 12 VDC |
| تصویب: | CE RoHS |
سنسور تشخیص حرکت LED درایور فوق العاده - سنسور اشغال سوئیچ سنسور باریک
| برق LED خروجی: | Max. حداکثر 36W 36 وات |
|---|---|
| استاندارد EMC: | EN55015 |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| تضمین: | سه سال |

