-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکتی سوئیچ های نور 20 واتی دارای گواهینامه CE SAA
| ولتاژ ورودی: | 120-240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ورودی برق: | حداکثر 25 وات |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| ولتاژ بار خالی: | حداکثر ≤70 ولت |
| کارایی: | 87٪ (حداکثر) |
روکش سفید سنسور حرکت مایکروویو نور سقفی با سوئیچ اتوماتیک
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| نصب: | داخلی نصب شده است |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقفی)؛ حداکثر 10 متر (نصب روی دیوار) |
| رتبه Ip: | IP20 |
سنسور حرکتی مایکروویو 1-10 ولتی با قابلیت کاهش نور دوگانه PD برای پیشروی فوتوسل نور پانل
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| کاربرد: | چراغ سه گانه / سقفی |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
| کنترل: | تنظیم کنترل از راه دور |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (نصب روی دیوار) |
ردیاب حرکت ضد آب 15 ولت DC کنترل از راه دور دوگانه PD
| ولتاژ: | 10-15 ولت DC |
|---|---|
| عملکرد: | DIM 1-10V دو طرفه PD |
| حداکثر ارتفاع: | ارتفاع 15 متری |
| رنگ: | سفید یا سیاه |
| گواهینامه: | قرمز CE |
سنسور مایکروویو 120-277 ولت IP65 قابل تنظیم با کنترل از راه دور UL
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC، 50Hz/60Hz |
|---|---|
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| رنگ: | سفید |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ تخت، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور حرکت مایکروویو قابل جدا شدن CE TUV RED تنظیم کنترل از راه دور
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| برق LED خروجی: | Max. حداکثر 36W 36 وات |
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| ولتاژ بار خالی: | ≤63V DC |
سنسور مایکروویو 12VDC Highbay HD09VR MH/MHB با فوتوسل و برداشت نور روز
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قدرت: | 10-15VDC |
| ارتفاع: | حداکثر 15 میلیون |
| کاربرد: | روشنایی صنعتی |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ تخت، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
کنترل از راه دور سنسور حرکت DC طراحی فشرده برای نصب در ارتفاع 15 متری
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ غیر فعال کردن |
|---|---|
| دوره آماده به کار: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| نصب و راه اندازی: | نصب شده در داخل لامپ ها |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر 14 متر/45.92 فوت |
سنسور PIR 12VDC HD09VR PH/PHB Highbay با فوتوسل و برداشت نور روز
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قدرت: | 10-15VDC |
| ارتفاع: | حداکثر 12 میلیون |
| درخواست: | روشنایی صنعتی |
| لنز تشخیص زاویه فرنل: | لنز Fersnel ≤120 درجه |
UFO Highbay 12VDC PIR سنسور HD07VR-PH-1 با گواهینامه UL و کنترل از راه دور
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قدرت: | 10-15VDC |
| ارتفاع: | حداکثر 12 میلیون |
| درخواست: | روشنایی تجاری |
| تضمین: | سه سال |

