-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکت فشرده DC12V مایکروویو با عملکرد نور روز
| ولتاژ بهره برداری: | 10-15 ولت DC |
|---|---|
| جریان عملیاتی: | 30mA±5٪ |
| خروجی: | DIM 1-10 ولت |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
| ارتفاع نصب: | Max. حداکثر 15M/49ft 15 متر/49 فوت |
درایور سنسور حرکتی HT36V 2 در 1 با عملکرد کم نور 3 سال گارانتی
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 3 سال |
| تابع: | دیمابه |
| IP: | 20 |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ مسطح، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور حرکت PIR با عملکرد خاموش روشن سفید با براکت قابل تنظیم
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ولتاژ: | 220-240 ولت |
| ارتفاع: | حداکثر 12 میلیون |
| عملکرد: | روشن خاموش |
| براکت: | براکت قابل تنظیم |
سنسور حرکت مایکروویو 12VDC برای کاربردهای داخلی از قبل نصب شده است
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قدرت: | 12VDC |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| برنامه نويسي: | سوئیچ اهرمی |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
آشکارسازهای حرکت مایکروویو درایور سنسور حرکت 120 ولت 277 ولت 60 وات
| جریان LED خروجی: | 1.2A/1.3A/1.4A/1.5A ± 5% |
|---|---|
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
| ورودی برق: | حداکثر 70 وات |
| برق LED خروجی: | حداکثر 60 وات |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
سنسور حرکت مایکروویو UL حداکثر 12 متر/39 فوت. برای روشنایی تجاری Highbay
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قدرت: | 10-15VDC |
| ارتفاع: | حداکثر 12 متر/39 فوت |
| درخواست: | روشنایی تجاری |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ مسطح، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور حرکت DC تخته بره اولویت نور روز 10 متر ارتفاع نصب
| ولتاژ بهره برداری: | 10-15VDC |
|---|---|
| قدرت آماده: | <30mA |
| خروجی: | کم نور 1-10V/5V PWM |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| روش اتصال: | پد اتصال+،12v،GND،DIM+ |
سنسور حرکت 10 - 15 ولت DC دوگانه PD برای سه - نور ثابت و Highbay
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
|---|---|
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
| درخواست: | نور سه گانه / باتنلایت / نور UFO Highbay |
| فاصله تشخیص: | حداکثر قطر 14 متر/45.92 فوت |
| رتبه Ip: | IP 65 |
سنسور حرکت 12VDC 5V PWM DC سنسور حرکت مایکروویو کم نور کوچک
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| ولتاژ بهره برداری: | 12 VDC |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| رتبه بندی IP: | IP 20 |
طراحی جداگانه سنسور حرکت در فضای باز برای نصب سقف بلند
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| عملکرد: | عملکرد کم نور 0-10 ولت |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |

