-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
تنظیم کنترل از راه دور سنسور حرکت DC سر کریستال سیمی
| خروجی: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| کانکتور: | سر کریستال 4 پین |
| اندازه: | 51 * 24.4 * 14 میلی متر |
| طول سیم: | به استثنای طول ترمینال 525 میلی متر |
| تشخیص حرکت: | 0.5 تا 1.5 متر بر ثانیه |
سنسور حرکت نور داخلی آنتن هواپیما کنترل از راه دور
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور غروب/طلوع و قابلیت تنظیم نور |
| خروجی: | خروجی جریان ثابت |
| گواهی: | CE RoHS |
| تنظیم پارامترها: | توسط ریموت کنترل |
بافت پوشش پلاستیکی سنسور حرکت DALI 200W طراحی جداگانه
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| بافت: | پوشش پلاستیکی |
| استفاده: | می توان برای نور سه گانه، چراغ سقفی و نور باتن استفاده کرد |
| خروجی: | حداکثر.200W |
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
سنسور حرکت کنترل از راه دور ورودی 12VDC در ارتفاع 15 متری نصب کنید
| اندازه: | 51 * 24.4 * 14 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | نصب به ارتفاع 15 متر |
| تنظیم عملکرد: | با کنترل از راه دور |
| ورودی: | 12VDC |
| خروجی: | 0-10 ولت |
Plug And Play ساختار کم نور سنسور حرکت DC برای نصب آسان
| طراحی: | ساختار PLUG&PLAY |
|---|---|
| عملکرد: | اولویت نور روز |
| رتبه Ip: | IP 65 |
| حالت کم نور: | دیمر را اضافه و کم کنید |
| ارتفاع نصب: | 15 متر / 49.4 فوت (سقف نصب شده) |
HD02R HD03R APP کنترل سنسور حرکت BLE شعاع 4 متر برد تشخیص 6 متر
| روش کنترل: | روشن/خاموش 0-10Vdimming (همگام سازی با برنامه بلوتوث) |
|---|---|
| اوج خروجی: | ≥3500mV |
| طول موج مادون قرمز: | 5-14 ماه |
| کنترل از راه دور: | HD02R، HD03R، APP |
| زمان موتور: | 5±45 ثانیه |
نوع نصب شده روی سقف سنسور حرکت نور خودکار 30Lux را غیرفعال کنید
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA RoHS RED TUV |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| آستانه نور روز: | 30Lux/غیرفعال |
| اندازه: | 60.6 * 35.5 * 25.1 میلی متر |
سنسور حرکت مایکروویو خروجی 5v PWM ورودی 7-12VDC فشرده
| روش کنترل: | 5 ولت PWM/ON، OFF |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.835 گيگاهرتز-5875 گيگاهرتز |
| منطقه تشخیص: | خیلی نزدیک/نزدیک/متوسط/دور |
| زمان نگه دارید: | OFF/30s/10min/30min |
| آستانه نور روز: | OFF/ بیش از بازیگران/غروب/شب |
طول سیم 60 میلی متر 10.5-15 ولت سنسور حرکت DC قابل تنظیم اندازه فشرده
| خروجی: | 0-10 ولت |
|---|---|
| زاویه تشخیص: | 360 درجه (سقف نصب شده) |
| جریان عملیاتی: | 30 میلی آمپر |
| منطقه تشخیص: | تنگ / گسترده |
| دمای کار: | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |
کنترل از راه دور سنسور حرکت DC 5 ولت TTL دوربرد 12 ولت دی سی
| خروجی: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
| جریان عملیاتی: | 30mA±5٪ |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ولتاژ بهره برداری: | 12VDC |

