-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکتی نصب شده بر روی سقف 120VAC 277VAC ولتاژ کاری
| ولتاژ ورودی: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| رنگ: | ظاهر سفید با جدا شدن سر |
| ظرفیت سوئیچ: | Max.3.0A@120Vac;Max.2.0A@277Vac |
| تضمین: | 5 سال |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2.5-6 متر / 8.2-19.68 فوت |
سنسور حرکت کنترل از راه دور IP20 جدا شده ارتفاع حداکثر 6 متر
| حالت کنترل: | Surport تنظیمات کنترل از راه دور |
|---|---|
| ظاهر: | طراحی لاغرتر با کنترل از راه دور |
| اندازه: | بدن اصلی:269.6*30*21mm؛ جداسازی:51*24.4*14mm |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متری (در سقف نصب شده) |
| رتبه Ip: | IP20 |
سنسور حرکتی مایکروویو IP20 سه اثبات نور با عملکرد خاموش
| ارتفاع نصب: | 2.5-6 متر / 8.2-19.68 فوت (نصب شده در سقف) |
|---|---|
| Max. حداکثر load بار: | حداکثر.200W |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| تضمین: | 5 سال |
| عملکرد: | عملکرد ON/OFF٬ عملکرد کمر و کنترل از راه دور |
ولتاژ ورودی 120 ولت ولتاژ 277 ولت ولتاژ اشغال روشنایی سنسور حرکت کم نور
| ولتاژ ورودی: | 120-277VAC 50Hz/60Hz |
|---|---|
| قدرت آماده: | کمتر از یا برابر با 1w |
| عملکرد: | کاهش نور 1-10 ولت / روشن / خاموش / کنترل از راه دور |
| تضمین: | 5 سال |
| دمای کار: | -30 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
سنسور حرکت DC 12 ولت طول سیم 300 میلی متر برای نور سه گانه لوله LED
| تنظیم پارامترها: | با کنترل از راه دور |
|---|---|
| حرکت شناسایی شد: | 0.5~1m/s |
| منبع برق: | 10.5-15VDC (جریان تغذیه > 50mA) |
| تضمین: | 5 سال |
| رنگ سیم: | طول کابل 300 میلی متر ، سیاه 12 ولت ، بنفش DIM + ، زرد DIM |
سوئیچ روشن خاموش سنسور حرکت آنتن مسطح 10Lux 50Lux
| تنظیم عملکرد: | با کنترل از راه دور (HD03R) |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| تشخیص حرکت: | 0.5 تا 1.5 متر بر ثانیه |
| محدوده تشخیص: | شعاع، 2-6m/6.56-19.68ft (سقف نصب شده) |
| ارتفاع نصب: | 2.5-6 متر / 6.56-19.68 فوت (سقف نصب شده) |
کلیدهای نور تنظیم کنترل از راه دور سنسور حرکت کم نور مناسب برای نور پانل
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| کاربرد: | چراغ پنل ال ای دی |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
| کنترل: | تنظیم کنترل از راه دور |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (نصب روی دیوار) |
محلول ایزوله سنسور حرکت مایکروویو کم نور برای لامپ های سه گانه
| مصرف برق آماده به کار: | کمتر از یا برابر با 1W ((230Vac) |
|---|---|
| دمای کار: | -20°C تا 55°C |
| برق LED خروجی: | حداکثر.75W |
| ولتاژ شناور: | ≤60 ولت |
| حالت کنترل خروجی: | خاموش کردن / کمر زدن |
کد شماره گیری در پشت سنسور حرکت 12VDC کنترل خودکار طراحی آستر برای نصب آسان
| سیم: | قرمز ((12VDC input) / سیاه ((GND) / زرد ((0-10V OUT) |
|---|---|
| تنظیم پارامتر: | سوئیچ یا کنترل از راه دور |
| اندازه: | L*W*H:85*22.3*24.5MM |
| خروجی: | کاهش نور 0-10 ولت |
| دوره آماده به کار: | 0s/30s/20min/+∞ |
تنظیم کنترل از راه دور درایور سنسور حرکت مایکروویو 120 ولت 240 ولت
| درایور LED: | درایور LED ایزوله 20 وات |
|---|---|
| گواهینامه: | CE SAA |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| ورودی برق: | 25 وات (حداکثر) |
| جریان ورودی: | حداکثر 0.4 آمپر |

