-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکت خطی 12 واتی 25 واتی DIP سوئیچ با آنتن میله ای
| ظاهر: | طراحی لاغرتر با آنتن میله ای |
|---|---|
| اندازه: | 260.2 * 30.3 * 36 میلی متر |
| عملکرد: | سنسور غروب/طلوع و قابلیت تنظیم نور |
| ولتاژ LED خروجی: | 30V-54V DC |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
کنترل از راه دور قابل تنظیم درایور سنسور حرکتی ترموپلاستیک IP20
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور درایور LED قابل تنظیم |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |
| استاندارد ایمنی: | EN61347-1 EN61347-2-13 EN60598-1 |
HD07VR-MH-B-1 سنسور حرکت IP65 گواهینامه UL با بلوتوث / کنترل از راه دور
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| تابع: | کم نور |
| کنترل: | بلوتوث و ریموت |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
مش بلوتوث سنسور حرکت مایکروویو / برداشت نور روز اختیاری است
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| IP: | 20 |
| تابع: | کم نور |
| کنترل: | بلوتوث و ریموت |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
سنسور حرکت HD07VR-MHB-1 با فوتوسل مش بلوتوث با گواهی UL
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| تابع: | کم نور |
| کنترل: | بلوتوث و ریموت |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
سنسور حرکت HD09VR-PHB-1 UL با شبکه بلوتوث نور روز و عملکرد فوتوسل
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| IP: | IP65 |
| تابع: | کم نور |
| کنترل: | بلوتوث و ریموت |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
کنترل از راه دور سنسور حرکت کم نور با ولتاژ 120-277 ولت AC برای چراغ سقفی
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| درخواست: | چراغ سه گانه / ضامن دار |
| تضمین: | 5 سال |
| کنترل: | سوئیچ های DIP یا ریموت |
| رابط ها: | ترمینال کلیمپ 6 قطبی (L,N,N,L) ، 1-10v + 1-10v) برای کابل 0.75- 1.5mm 2 |
ورودی 120 ولت 277 ولت ولتاژ PIR سنسور حرکتی با استفاده از آشکارساز حرکت
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ورودی: | 120-277VAC |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور |
| محصولات نام: | آشکارساز حرکت PIR |
15 متر ارتفاع 49 فوت چراغ های امنیتی LED سنسور حرکت کنترل سوئیچ DIP
| قد کارآگاه: | 15 متر ارتفاع / 49 فوت |
|---|---|
| درخواست: | چراغ سه گانه / ضامن دار |
| تضمین: | 5 سال |
| کنترل: | سوئیچ های DIP یا ریموت |
| جزئیات بسته بندی: | بسته حباب، کاغذ صاف، کارتن بیرونی. |
سنسور حرکت DC قدرت مایکروویو 0.3 میلیوات با اولویت برد بلند قابل تنظیم
| خروجی کم نور: | DIM 1-10 ولت |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
| تشخیص حرکت: | 0.5~1m/s |
| مصرف آماده به کار: | <30 میلی آمپر (مصرف برق) |

