-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکتی PIR 12VDC IP67 با تنظیم کنترل از راه دور
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| درجه IP: | IP67 قطعه لنز PIR |
| ارتفاع: | حداکثر 12 میلیون |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
کنترل از راه دور سنسور حرکت DC 5 ولت TTL دوربرد 12 ولت دی سی
| خروجی: | 5V PWM/5V TTL |
|---|---|
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ + 55 درجه سانتیگراد |
| جریان عملیاتی: | 30mA±5٪ |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ولتاژ بهره برداری: | 12VDC |
سنسور حرکت سوئیچ نور از راه دور 5.8G با تایمر نصب آسان
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/5min/10min/20min/30min |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقف نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقف نصب شده) |
| الزامات بسته بندی: | بسته حباب، کاغذ صاف، کارتن بیرونی. |
فتوسل سنسور حرکت DC IP65 و روشنایی جمع آوری نور روز
| عملکرد: | سلول های عکاسی، جمع آوری نور روز و یادگیری روشنایی محیط |
|---|---|
| ورودی: | 12VDC |
| مصرف آماده به کار: | کمتر از 20 میلی آمپر |
| نحوه کار: | کمر نور کنترل شده از طریق نوری |
| دمای کار: | -20-60 درجه سانتیگراد |
HD07VR-PH UL سنسور حرکت PIR 12VDC برای Highbay
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| قدرت: | 10-15VDC |
| ارتفاع: | حداکثر 12 متر/39 فوت |
| درخواست: | روشنایی صنعتی |
| اوج سیگنال خروجی: | ≥3500mV |
آنتن مسطح 19 وات سنسور حرکتی با قابلیت کاهش نور فلیکر سنسور تاریکی رایگان
| حالت کنترل: | روشن/خاموش / 1-10 ولت |
|---|---|
| گزینه های بلاک فعلی: | 0.40A/0.35A/0.25A/0.20A |
| حالت نصب: | نصب داخلی |
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | ۱۰/۳۰٪ |
| ارتفاع نصب: | 2.5-6 سقف نصب شده |
تنظیم کنترل از راه دور سنسور حرکتی PIR مایکروویو LED Driver 57W
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |
| رتبه بندی IP: | IP 20 |
| ولتاژ بار خالی: | ≤63V DC |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |
نوع آنتن سنسور حرکت مایکروویو 220VAC 240VAC 50Hz 60Hz
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن میله ای |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4 متر/13.12 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر/39.36 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید |
آشکارساز حرکت مایکروویو با سنسور حرکت BLE فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | نسخه آمریکایی: 120-277VAC، نسخه اروپا: 12-240VAC |
طراحی جداگانه سنسور حرکت مایکروویو 0.3mW برای چراغ های امنیتی LED
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| عملکرد: | روشن/خاموش + کم نور |
| رابط ها: | ترمینال کلیمپ 6 قطبی (L,N,N,L) ، 1-10v + 1-10v) برای کابل 0.75- 1.5mm 2 |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |

