-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
مایکروویو بی سیم IP65 سنسور حرکت کم نور سفید یا مشکی
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC، 50Hz/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max2.0A@277VAC; Max2.0A@277VAC; Max,3.0A@120VAC حداکثر، 3.0A@120VAC |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49 فوت |
| دمای کار: | -35°C~+60°C |
15.74 فوت ارتفاع نصب سنسور حرکت DC طول خط خروجی 60 میلی متر
| ارتفاع نصب: | 4.8 متر / 15.74 فوت (سقف نصب شده) |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | باریک / عریض |
| استفاده: | چراغ سقفی، تروفر، نور سه گانه، نور باتن، نور خطی، لوله LED و غیره. |
| خروجی: | DIM/1-10V |
| جریان: | <30mA |
سنسور حرکت مایکروویو 5.8G با قابلیت تنظیم نور روز تشخیص حرکت
| استفاده: | نور سه گانه، نور باتن و نور پانل |
|---|---|
| روش کنترل خروجی: | روشن کردن / خاموش کردن |
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو 5.8G |
| زاویه تشخیص: | کمتر یا مساوی 150 درجه |
| نوع: | سنسور و درایور دو در یک |
سنسور حرکت مایکروویو کنترل از راه دور میله آنتن سنسور حرکت
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | عملکرد کم نور PWM 0-10V |
| ولتاژ بهره برداری: | 10-15VDC |
| تصویب: | CE RoHS |
| جریان عملیاتی: | ≥30mA |
سنسور حرکت مینی PIR 12VDC برای روشنایی LED Troffer
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| طرح: | Plug & Play |
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| سنسور: | سنسور PIR |
| موارد: | سنسور حرکت مینی PIR |
مایکروویو IP20 سنسور حرکت 0.5 واتی سوئیچ ON OFF طراحی آنتن ستونی
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
| قدرت آماده: | <0.5 وات |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقفی)؛ حداکثر 3 متر (دیوار نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقفی)؛ حداکثر 10 متر (نصب روی دیوار) |
ردیاب حرکت مایکروویو با برد بلند سوئیچ های نوری با سنسور حرکت
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| طراحی: | طراحی آنتن میله ای |
| تصویب: | TUV CE RED |
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
تنظیم کنترل از راه دور حسگر حرکتی مایکروویو جدا شده
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max,3.0A@120Vac,50/60Hz; حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ Max,2.0A@277Vac,50/6 |
| ارتفاع نصب: | 8-15 متر / 26.25-49.2 فوت |
| دمای کار: | -30 درجه سانتیگراد تا 70 درجه سانتیگراد |
| انرژی مایکروویو: | <0.3mW |
سنسور حرکت کنترل از راه دور 347 ولت 480 ولت با دیمر
| ولتاژ ورودی: | 347-480VAC، 50Hz/60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | UL FCC RoHS |
| عملکرد: | روشن/خاموش، عملکرد کم نور و کنترل از راه دور |
| تضمین: | 5 سال |
| رنگ: | سفید و سیاه (نسخه B فقط مشکی) |
کنترل از راه دور سنسور حرکت سوئیچ DIP برای نور زیاد
| ولتاژ ورودی: | 120~240VAC 50/60Hz یا 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| گواهی: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| عملکرد: | عملکرد کم نور، سوئیچ DIP و کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
| رنگ: | سفید و سیاه (نسخه B فقط مشکی) |

