-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور مایکروویو HD05V-CRH با کلید DIP و عملکرد روشن/خاموش
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| عملکرد: | روشن خاموش |
| برنامه نويسي: | سوئیچ DIP |
| ورودی: | 120-240VAC |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور مایکروویو آنتانا معمولی 12VDC برای استفاده از نور سقفی داخلی
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ورودی: | 12VDC |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| برنامه نويسي: | سوئیچ DIP |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور سوئیچ خاموش روشن 50 60 هرتز سنسور اشغال سوئیچ کوچک مایکروویو
| ولتاژ بهره برداری: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP 20 |
| منطقه تشخیص: | 100%/75%/50%/25% |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/20Lux/غیرفعال |
| رابط ها: | ترمینال گیره 6 قطبی برای کابل 1.5 میلی متری 2 |
سنسور حرکت مایکروویو با قابلیت کاهش نور 5 ولت PWM IP 20
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
|---|---|
| محدوده تشخیص: | حداکثر 14 متر/45.92 فوت |
| خروجی: | 5 ولت PWM / 5 ولت TTL |
| دوره آماده به کار: | 0s/10s/30s/1min/5min/10min/30min/+∞ |
| نصب و راه اندازی: | نصب شده در داخل لامپ ها |
سنسور اشغال با قابلیت روشن/خاموش خودکار IP65 UFO High Bay Dimmable
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر، 3.0 آمپر@120 ولت، 50/60 هرتز؛ حداکثر، 2.0 آمپر@277 ولت، 50/60 هرتز |
|---|---|
| نصب: | 4 طرح مختلف برای کاربردهای مختلف |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-277VAC،50Hz/60Hz ؛ 120-240VAC، 50Hz/60Hz |
| راه کنترل: | کنترل کم نور |
| گواهینامه: | UL FCC CE TUV RED SAA |
ردیاب حضور مایکروویو FCC UL برای نور سه گانه
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø16 متر/52.48 فوت |
| رنگ ظاهری: | سفید یا سیاه |
| ولتاژ بهره برداری: | 347-480VAC,50/60Hz |
ردیاب PIR مایکروویو کنترل از راه دور HT36V برای نور سه گانه
| فرکانس مایکروویو: | فرکانس مایکروویو |
|---|---|
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
| برق LED خروجی: | Max. حداکثر 36W 36 وات |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |
اشغال روشنایی درایور LED دارای ناحیه تشخیص عریض DALI
| طرح: | طراحی جدا |
|---|---|
| برق LED خروجی: | حداکثر 60 وات |
| نصب و راه اندازی: | نصب شده در داخل لامپ ها |
| رتبه بندی IP: | IP20 |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |

