-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
تنظیم کنترل از راه دور سنسور حرکتی ضد آب IP65 15 متر
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.400W(120-220Vac); حداکثر 400 وات (120-220 ولت)؛ Max.800W(220-240Vac) حدا |
|---|---|
| نصب: | 4 طرح مختلف برای کاربردهای مختلف |
| ولتاژ بهره برداری: | 120-240VAC، 50Hz/60Hz |
| راه کنترل: | کنترل کم نور |
| گواهینامه: | UL FCC CE TUV RED SAA |
سنسور حرکت سقفی نصب شده در فضای باز ضدآب
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 10-15VDC |
| سطح کم نور در حالت آماده به کار: | 10%/20%/30%/50% |
| خروجی: | PWM/0-10V |
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
کنترل از راه دور سنسور حرکت LED درایور کم نور برای سه - چراغ ثابت
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| زمان نگه دارید: | 5s/30s/1min/3mib/5min/10min/20min/30min |
| ولتاژ بار خالی: | ≤70V DC |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| رتبه Ip: | IP 20 |
سنسور کنترل از راه دور 0-10 ولت قابل تنظیم برای نصب در ارتفاع 15 متری
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| جریان عملیاتی: | ≤25mA |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ غیر فعال کردن |
| ولتاژ بهره برداری: | 12 VDC |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 15 متر/49.2 فوت |
درایور LED سنسور حرکت نور روز با فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز نصب آسان
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ولتاژ بار خالی: | ≤70V DC |
| تضمین: | سه سال |
| استاندارد EMC: | EN55015 |
50 سوئیچ کنترل روشنایی 60 هرتز سنسور حرکت 120VAC فرکانس 5.8GHz
| ولتاژ کاری: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| رابط ها: | ترمینال گیره قابل اتصال 4 قطبی (L,N,N,L')برای کابل 2 0.75-1.5mm |
| طراحی: | طراحی فوق العاده فشرده |
| گارانتی: | 5 سال |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سنسور خودکار حرکت نور روز منطقه تشخیص طولانی برای نور خلیج بالا
| عملکرد: | عملکرد ON/OFF |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 120~277VAC 50/60Hz |
| منطقه تشخیص: | 100%/75%/50%/25% |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
| رتبه Ip: | IP20 |
Indoor Light IP20 مایکروویو تشخیص حرکت مایکروویو کنترل از راه دور
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | عملکرد ON/OFF |
| نصب: | نصب شده در داخل لامپ ها |
| ولتاژ بهره برداری: | 120~277VAC 50/60Hz |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
سنسور سوئیچ روشن 220 - 240 VAC بدون محفظه برای نصب داخلی
| ولتاژ بهره برداری: | 220-240VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | 220 ولت، 100 وات |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه (بدون شیشه) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر 8-10x6 متر (øxH) |
Memory Apply کنترل از راه دور هوشمند جهانی for Motion Detector
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| منطقه تشخیص: | 50%/100% |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |

