-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
طراحی آنتن مسطح سنسور نور مایکروویو کوچک 120 ولتی کنترل از راه دور
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن مسطح |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2-5 متر/6.56-16.40 فوت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر.ø12m/39.37ft |
| رنگ ظاهری: | سفید |
آشکارساز حرکت داخلی خروجی 30 ولت 48 ولت دی سی برای نور بتنی خطی
| درایور LED: | 23-36W خروجی |
|---|---|
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| عملکرد: | درایور و سنسور LED قابل تنظیم |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
خروجی سنسور PWM نور خاموش و روشن خودکار 7.5 ولتی 12 ولت دی سی Momery
| خروجی: | 5 گزینه خروجی PWM |
|---|---|
| جریان عملیاتی: | <30mA |
| دمای کار: | -20 درجه سانتیگراد ~ 60 درجه سانتیگراد |
| ابعاد: | (LxWxH) 45.8*24.6*18 |
| استفاده: | روشنایی، امنیت، خانه هوشمند |
IC Solution Dimming در سنسور مایکروویو طراحی باریک 12VDC
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| ورودی: | 12VDC |
| عملکرد: | کم نور شدن |
| برنامه نويسي: | کنترل از راه دور |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در کیسه حباب، تقویت شده با کاغذ صاف، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور حرکت 12 ولت DC فشرده 5.8 گیگاهرتز سنسور مایکروویو میله آنتن سوئیچ 9 DIP
| ولتاژ بهره برداری: | 12VDC |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4 متر/13.12 فوت |
| طراحی ظاهری: | طراحی آنتن میله و سوئیچ غوطه ور |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø10 متر/32.8 فوت |
طراحی آنتن ستونی سنسور حرکت مایکروویو کنترل از راه دور هوشمند
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| طراحی: | طراحی آنتن میله ای |
| ولتاژ بهره برداری: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 4.5 متر (سقف نصب شده) |
کنترل روشنایی ردیاب حرکتی HF قابل جدا شدن طراحی باریک فشرده
| نام محصول: | سنسور میشن مایکروویو |
|---|---|
| درخواست: | چراغ سه گانه / ضامن دار |
| تضمین: | 5 سال |
| کنترل: | سوئیچ های DIP یا ریموت |
| رابط ها: | ترمینال کلیمپ 6 قطبی (L,N,N,L) ، 1-10v + 1-10v) برای کابل 0.75- 1.5mm 2 |
کنترل از راه دور 0-10 ولت سنسور حرکت DC برای نور سهگانه
| عملکرد: | عملکرد کم نور 0-10 ولت |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| قدرت آماده: | <1W |
| الزامات بسته بندی: | بسته حباب، کاغذ صاف، کارتن بیرونی |
| زاویه تشخیص: | 30-150 درجه |
57 وات تنظیم کنترل از راه دور LED سنسور حرکت مایکروویو برای لامپ های سه گانه
| جریان LED خروجی: | Max. حداکثر 1.2A 1.2A |
|---|---|
| ولتاژ LED خروجی: | 30-48VDC |
| جریان ورودی: | حداکثر 0.7-0.25A |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |
| دمای عملیاتی: | -20°C~50°C Tc: 80°C |
ورودی DC ردیاب حرکت داخلی نوع مخفی کنترل از راه دور 12VDC
| جریان عملیاتی: | 30mA±5٪ |
|---|---|
| قدرت آماده: | <0.5 وات |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/ غیر فعال کردن |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| تضمین: | 5 سال |

