-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
سنسور حرکت مایکروویو قابل تفکیک آسان پرس 4 قطبی در ترمینال
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
| ارتفاع نصب: | 2.5-4.5 متر (سقف نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقف نصب شده) |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
نور پانل مناسب با سنسور حرکتی با قابلیت نوردهی گرد 5.8 گیگاهرتز تشخیص حرکت مایکروویو
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهی: | CE RoHS TUV RED SAA |
| ظاهر: | گرد سفید فوق العاده نازک |
| عملکرد: | عملکرد روشن/خاموش، عملکرد کم نور و کنترل از راه دور |
| ضمانتنامه: | 5 سال |
سوئیچ های نور کم مصرف سنسور حرکتی 200W IP20 5 سال گارانتی
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهینامه: | CE RoHS TUV RED SAA |
| Max. حداکثر load بار: | حداکثر.200W |
| عملکرد: | عملکرد ON/OFF٬ عملکرد کمر و کنترل از راه دور |
| تضمین: | 5 سال |
مایکروویو نور داخلی سنسور حرکت LED خطی Highbay برای نصب روی سطح
| ولتاژ ورودی: | 120~240VAC 50/60Hz یا 120-277VAC 50/60Hz |
|---|---|
| گواهینامه: | UL FCC TUV SAA CE RED RoHS |
| عملکرد: | عملکرد ON/OFF، 1-10v dimming و کنترل از راه دور |
| تضمین: | 5 سال |
| رنگ: | سفید و سیاه (نسخه B فقط مشکی) |
تنظیم کنترل از راه دور سنسور نور خاموش 0.3 میلی وات خودکار
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 277 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| گواهی: | CE RoHS |
| قدرت میرکوویو: | <0.3mW |
| عملکرد: | سنسور ON/OFF |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6M |
ماژول سنسور مایکروویو 0-10V φ39.1*8mm(H) برای UFO Max. ارتفاع 10 متر
| ولتاژ بهره برداری: | 10-15VDC |
|---|---|
| جریان عملیاتی: | <30mA |
| خروجی: | DIM 0-10 ولت |
| محدوده تشخیص: | حداکثر، ø14 متر / 45.92 فوت (سقف نصب شده) |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 10 متر/32.81 فوت (در سقف نصب شده) |
عملکرد کم نور سنسور حرکت DC نصب آسان فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| تصویب: | CE RoHS |
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%100% |
| فرکانس مایکروویو: | 5.8 گیگاهرتز ± 75 مگاهرتز |
HBP-001AL سنسور PIR کنترلشده با بلوتوث با بدنه کوچک 12VDC با عملکرد نوردهی دوسطحی
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| کنترل: | بلوتوث یا ریموت |
| عملکرد: | کم نور شدن |
| موارد: | سنسور حرکت بی سیم |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ مسطح، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور حرکت مایکروویو کنترل روشن/خاموش 120VAC برای سقف/نور سه گانه
| ولتاژ بهره برداری: | 120VAC 50/60Hz |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 100 وات |
| عملکرد: | سنسور سوئیچ خاموش |
| ارتفاع نصب: | 2.5-4.5 متر (سقف نصب شده) |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø12 متر (سقف نصب شده) |
ریموت کنترل مایکروویو سنسور حرکتی 120-277VAC آنتن میله ای با 5 سال گارانتی
| ولتاژ ورودی: | 220 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
|---|---|
| قدرت آماده: | ≤0.5W |
| ظرفیت سوئیچینگ: | حداکثر 3.0 آمپر، 120 ولت ولت؛ حداکثر 2.0 آمپر، 277 ولت |
| زمان نگه دارید: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |

