-
کلمنسمحصولات شما در پروژه های نوسازی صنعتی در اروپا مورد استفاده قرار می گیرند و از شهرت عالی برخوردار هستند. -
تاماسما از برخی از محصولات شما استفاده می کنیم و آنها عالی هستند! -
آنجلوHT18V-I شما برای پروژه من کاملاً کار می کند.
تنظیم کنترل از راه دور سنسور اشغال سوئیچ مایکروویو DC قابل تنظیم
| ارتفاع نصب: | حداکثر 2.5-4 متر/8.2-13.12 فوت |
|---|---|
| محدوده تشخیص: | (شعاع) 2-4 متر/6.56-13.12 فوت |
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| طراحی: | طراحی فشرده |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سه - آشکارسازهای حرکت سنسور LED درایور LED برای کنترل روشنایی
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور درایور LED قابل تنظیم |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| ولتاژ بار خالی: | ≤63V DC |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |
بررسی روشنایی سنسور نور روز فتوسل ولتاژ پایین 12 ولت DC
| رنگ: | سفید یا سیاه |
|---|---|
| کنترل: | کنترل از راه دور |
| عملکرد: | کاهش نور 0-10 ولت |
| حداکثر ارتفاع: | 15 متر |
| درجه بندی IP: | IP65 |
راه حل ایزوله سنسور درایور LED 36W 220-240VAC با بسته باتری کار می کند
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
|---|---|
| عملکرد: | سنسور درایور LED قابل تنظیم |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
| ولتاژ ورودی: | 120 ~ 240 VAC 50/60 هرتز |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
سنسور درایور LED با فرکانس بالا 220-240 ولت AC با فرکانس بالا 5.8 گیگاهرتز
| ارتفاع نصب: | حداکثر 6 متر/19.68 فوت |
|---|---|
| نام محصول: | سنسور حرکت مایکروویو |
| محدوده تشخیص: | حداکثر ø14 متر/45.92 فوت |
| تصویب: | CE TUV RED |
| نصب و راه اندازی: | نصب شده در داخل لامپ ها |
سنسور 15M Highbay UL HD406VRH مناسب برای UFO با عملکرد روشن/خاموش
| رنگ: | سفید سیاه |
|---|---|
| ضمانتنامه: | 5 سال |
| تابع: | روشن خاموش |
| کنترل: | سوئیچ از راه دور/DIP |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ مسطح، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
سنسور درایور LED 20V 60VDC مایکروویو 1mW سنسور اشغال روشنایی
| جریان عملیاتی: | 1A (حداکثر) |
|---|---|
| انرژی مایکروویو: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| ولتاژ بهره برداری: | 20-60Vdc |
| عملکرد: | عملکرد کم نور |
| کنترل: | کنترل از راه دور |
HD07VR-PHB-1 گواهینامه UL سنسور PIR بلوتوث کنترل شده با عملکرد کم نور
| رنگ: | سفید |
|---|---|
| کنترل: | بلوتوث یا ریموت |
| عملکرد: | کم نور شدن |
| موارد: | سنسور حرکت بی سیم |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی شده در جعبه جداگانه، تقویت شده با کاغذ مسطح، سپس با کارتن بیرونی بسته بندی شده است |
ورودی DC 10.5V 15V کنترل از راه دور آشکارساز حرکت اندازه جمع و جور
| ولتاژ بهره برداری: | 10.5-15 ولت DC (جریان تغذیه> 50 میلی آمپر) |
|---|---|
| خروجی: | DIM/1-10V |
| منطقه تشخیص: | 25%/50%/75%/100% |
| زمان نگه داشتن: | 5S/30S/1min/3min/5min/10min/20min/30min |
| آستانه نور روز: | 2Lux/10Lux/30Lux/50Lux/80Lux/120Lux/غیرفعال |
سنسور ردیاب حرکت مایکروویو 5.8 گیگاهرتز قابل تنظیم برای استادیوم سرپوشیده
| عملکرد: | تابع گروه بندی master-slave |
|---|---|
| ظرفیت سوئیچینگ: | Max.3.0A@120Vac،Max.2.0A@277Vac |
| ارتفاع نصب: | حداکثر 12 متر/39.36 فوت (سقف نصب شده) |
| فاصله تشخیص: | حداکثر قطر 14 متر/45.92 فوت |
| ولتاژ بهره برداری: | 120~277VAC 50/60Hz |

